Kalendář AKCÍ 2016/2017
30.06.2017 - VYSVĚDČENÍ
23.06.2017 - školní výlet Archeopart Všestary (4. a 5.ročník)
22.06.2017 - školní výlet Archeopark Všestary + TONGO (1.-3. ročník)
15.06.2017 - sportovní den s 9.ročníkem (I.stupeň)
09.06.2017 - hudební program v MŠ - Bohuslav Martinů (1.a 3.ročník)
31. 5.2017 Mayový závod - vybraní žáci, p. Hovorková bazén RK (běh, vyhlášení)
17.-18. 5.2017 sběr papíru (kontejner bude na místě a bude se odvážet v pátek 19. 5. dopoledne)
16. 5.2017 divadlo v RK 2.ročník
9. 5.2017 výukový program Finanční matematika : 1-3.ročník
3. 5. 2017 Mc Donald Cup Dobruška 1-3. ročník - p. Preininger
3. 5. 3017 projektový den -Den Země 2.ročník
25. 4.2017 - Stepík - netradiční TV- celý I.stupeň
21.4.2017 hokejbal 1-3.r. P. Preininger v Opočně
20. 4. 2017 třídní schůzky
20. 4. 2017 Vítání bledulí - přírodopisná soutěž- vybraní žáci p. Hovorková
18.4. 2017 divadlo RK 1.ročník, p. Michlová
12. 4. 2017 horská miniliga florbal – závěrečný turnaj v Rokytnici v O.h. p. Preininger
11. 4. 2017 dopravní výchova 4.-5.ročník
6. 4. 2017 projekt dopravní výchova 2.ročník
10. 3.2017 - Filharmonie HK (1.-6.ročník)
9.3.2017 - Bruslení Opočno - přihlášení žáci I-stupně
25.2.- 5.3. 2017 jarní prázdniny
25.2. 2017 - ŠKOLNÍ ples
31. 1. 2017 vydání POLOLETNÍHO vysvědčení
22. 12. 2016 - VÁNOČNÍ besídka - I.stupeň
21. 12.2016 - Plavání I.stupeň
20. 12. 2016 - Zpívání v kostele - celá škola v 10,15h
19. 12. 2016 - Exkurze HK 5.-6.ročník hvězdárna
15. 12. 2016 - Představení Pernštejni – Vikingové 1.-9.ročník
14. 12. 2016 - Plavání I.stupeň
7. 12. 2016 - Beseda Recyklace hrou 1.-9.ročník
7. 12. 2016 - Plavání I.stupeň
7. 12. 2016 - Florbal 2.-5.ročník dívky
30.11.2016 - První plavání (I.stupeň)
27.11.2016 - Advent Dobré
23.11.2016 - Filharmonie HK -"Hurá do ZOO" (1.-3.ročník)
22.11.2016 - Třídní schůzky, společné setkání s rodiči
14.11.2016 - Country tance do stodoly I. stupeň
26.- 27.10.2016 - PODZIMNÍ PRÁZDNINY
11.10.2016 - divadlo v RK "O Palečkovi" a výlet do Častolovic (1.ročník)
06.10.2016 - EXKURZE DOLANY ( 1. a 2.ročník, odjezd v 8.00)
23.10.2016 - DRAKIÁDA (učíme se první hodinu, pak až do oběda lítáme :-))
09.09.2016 - "Výstava hub" - Krupárna - A-Rocha (1.-5.ročník)
07.09.2016 - informační TŘÍDNÍ SCHŮZKA - 3.třídu - od 17.hod
01.09.2016 - SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ školního roku (budova I.stupně v 8.00)
pro 1.ročník bude zároveň informační schůzka cca na 1 hodinu
Kalendář AKCÍ 2014/2015
01.06.2015 - Exkurze hvězdárna Hradec Králové ( 5.ročník)
02.06.2015 - školní výlet - Adršpachské skály (5.ročník)
02.06.2015 - exkurze Filharminie, TONGO, hvězdárna Hradec Králové ( 1.- 3.ročník)
03.06.2015 - dětský den s 9.ročníkem ( celý I. stupeň)
22.06.2015 - Ekologický program v A- Rocha, pan Světlík (1.- 3.ročník)
23.06.2015 - Kulturní vystoupení žáků, vystoupení mažoretek z Bílého Újezda
29.06.2015 - "Poznáváme naši přírodu"- vycházka a přednáška na chatě Živina
30.06.2015 - vyhlášení školní atletické soutěže, rozloučení se školním rokem a rozdání VYSVĚDČENÍ( konec cca 9.00-9.30)
Kalendář AKCÍ
05.06.2014 - autorské čtení paní Mojžíšová
13.06.2014 - "páťáci páťákům"
Aktuality
Kontakt
517 93 Telefonní kontakty:
I. stupeň:
1.třída: 734 146 609
2.třída: 734 136 494
3.třída: 720 265 882
4.třída: 720 268 830
Družina: 720 204 599
II. stupeň:
Ředitelka 605 128 418
Sborovna 734 146 697
Úřední hodiny ředitelky:
Třídní schůzky: 26.11.2019
Ples školy: 29.2.2020
Zápis do 1. ročníku: 4.5.2020 budou zveřejnění přijatí prvňáčci na naši školu zsdobre@dobruska.cz